Poznaj małopolskę z przewodnikiem

backpack-1839691_960_720.jpgOd pewnego czasu nagłówki gazet informują nas o tym, iż w Polsce rozpoczęła się era pracownika. Bezrobocie sukcesywnie od lat ulega obniżeniu a firmy mają coraz większy problem ze znalezieniem właściwej osoby do objęcia wakatu.__

Czym skusić?

Dlatego właśnie pracodawcy starają się kusić ofertą nie tylko w postaci wyższego wynagrodzenia ale także dodatków do niego: premii, szkoleń i innych składników motywujących pracownika. Dla osób już zatrudnionych organizowane są na przykład zabawy integracyjne, wycieczki motywacyjne czy inne wyjazdy podnoszące lojalność pracowników i utrwalające poczucie tożsamości z przełożonymi oraz resztą załogi.

Gdzie wybrać się?

Dobrym i często wybieranym miejscem na organizację firmowej wycieczki jest Małopolska, która ma do zaoferowania, prócz przepięknych krajobrazów, niezwykły klimat. Sam Kraków daje możliwość spędzenia czasu w formule dowolnie wybranej przez nawet najbardziej wymagające działy HR. Nie wspominając o jego historycznym pięknie i przepełnionych artystyczną aurą wąskich uliczkach. Część przewodników po Warszawie decyduje się również na oprowadzanie gości po Małopolsce. Skontaktujcie się z nimi, jeśli chcecie lepiej poznać nasz kraj.

They posted on the same topic

Trackback URL : http://www.discover.malopolska.pl/index.php?trackback/3

This post's comments feed