MAŁOPOLSKA

Zimą

„Miłość, miłość w Zakopanem” i nie tylko. Poznaj romantyczne miejsca w Małopolsce, idealne na randkę i oświadczyny

randka w zimie

Randka zimą wcale nie musi być nudna. Może być czymś wyjątkowym, niepowtarzalnym i jedynym w swoim rodzaju, jeżeli tylko zostanie wybrane odpowiednie miejsce. W Małopolsce takich nie brakuje.

Pamiętajmy, że atmosfera zimą musi być podwójnie gorąca, gdy na zewnątrz słupki rtęci wskazują mocno poniżej 0.

Gdzie na randkę zimą?

Kulig

Mróz i śnieg nie będą straszne, jeżeli będziemy siedzieli na wygodnym powozie, przykryci kocami, popijając grzańca. Podczas przejażdżki niejedno uczucie może zapłonąć. Będzie to randka na świeżym powietrzu, pod gwieździstym niebem, pełna niesamowitych przygód i szalonej jazdy. Dzwonki sań i rżenie koni na pewno każdego wprawią w dobry nastrój.

Termy

Wodne szaleństwo jest niezastąpione, jeżeli chcesz zrobić na drugiej osobie wrażenie, pokazać swoje zdolności sportowe, albo po prostu świetnie się bawić. Zimą, warto wybrać się na wody termalne, które oferuje wiele ośrodków w Zakopanem. Jest to doskonałe miejsce na świetną zabawę, dające także możliwość relaksu i odpoczynku w strefach SPA.

Szaleństwo na łyżwach

Zima to oczywiście lodowisko. Będzie to idealne miejsce na randkę dla aktywnych. Ruch to zdrowie, a także sposób na wyzwolenie endorfin. Randka na lodowisku nie będzie droga, a zapewni świetną zabawę. Ponadto, lodowiska znajdują się zarówno w dużych miastach, jak i małych miasteczkach. Nie będzie problemów, aby skorzystać z tej atrakcji i zaplanować wspaniały wypad we dwoje.

Chcesz oświadczyć się zimą? Sprawdź, jak to zrobić

Dużo łatwiej jest wszystko zorganizować, gdy aura jest sprzyjająca, a temperatury na zewnątrz wysokie. Nie oznacza to jednak, że zimą nie można przygotować spektakularnych zaręczyn.

Małopolska słynie z wielu urokliwych miejsc, które zapadną na długo w pamięci i stworzą scenerię idealną na zaręczyny.

Kopalnia soli w Wieliczce

Jest to nie tylko jedna z największych atrakcji w naszym kraju, ale także miejsce idealne do zorganizowania wyjątkowych zaręczyn, w zasadzie o każdej porze roku, także zimą. Kopalnia soli w Wieliczce, w 2007 roku został wpisana na listę 7 cudów Polski. Atrakcją jest tu podziemne jezioro oraz kaplica.

Górska sceneria

Jeżeli oboje kochacie góry, idealnym miejscem na zaręczyny będą oczywiście górskie tereny. Jest wiele szlaków, które można przemierzać także zimową porą. Można wybrać np. Dolinę Kościeliską i Staw Smreczyński, Morskie Oko czy Gubałówkę. Piękne widoki, ośnieżone szczyty górskie stworzą wyjątkową atmosferę do tego, aby powiedzieć „tak” ukochanej osobie. Na śniegu można narysować wielkie serce, które na pewno zrobi wrażenie na ukochanej.

Kolacja w jednej z krakowskich restauracji

Kraków ma wiele magicznych zakątków, które idealnie nadają się do zorganizowania wyjątkowych zaręczyn. Możesz to zrobić w Cafe Camelot, urokliwej kawiarni z dobrym jedzeniem, wspaniałymi deserami i znakomitymi drinkami lub w Le Scandale, bardzo eleganckiej restauracji, która podbije serce każdej kobiety ceniącej sobie luksus.