MAŁOPOLSKA

Zimą

Potrzebujesz odpoczynku? Te miejsca zagwarantują go na najwyższym poziomie

Hotel w śniegu

Odpoczynek po stresującym okresie w pracy, jak i w szkole jest niezwykle ważny. Resetu potrzebuje każdy. Ważne, aby odbywał się w atrakcyjnych warunkach, w każdym calu spełniających potrzeb.

Termy – najlepszy zimowy wypoczynek

Zimowy wypoczynek w atrakcyjnym miejscu? Na myśl przychodzą od razu termy, których w Polsce nie brakuje. Nie trzeba wyjeżdżać za granicę, aby wygrzać się w cudownej wodzie, zabawić na pięknych basenach i poleżeć na wygodnych leżakach nad brzegiem basenu.

Kąpiel w basenie termalnym dostarczy nam nie tylko przyjemności, ale także poprawi samopoczucie. Pobyt w tym miejscu wpłynie także pozytywnie na zdrowie.

Termy Bania – Bukowina Tatrzańska

Chcesz odpocząć w przyjaznym dla dzieci miejscu? Termy Bania są do tego idealne. Utworzona została tu Strefa Zabawy oraz Strefa Relaksu. Dzięki temu, każdy może udać się do tej, na którą ma aktualnie ochotę. Nikt nikomu w ten sposób nie przeszkadza.

W Strefie Relaksu można skorzystać z przyjemnych, relaksujących kąpieli w wodach termalnych, których temperatura utrzymywana jest w granicach 20-38 stopni Celsjusza. Baseny zewnętrzne i wewnętrzne znajdują się w takim miejscu, aby z każdej lokalizacji widoczna była przepiękna panorama Tatr. Dostępne są tu także stacje masażu, bicze wodne i jacuzzi.

Termy Szaflary

Na granicy Białego Dunajca i Szaflar znajdują się Termy Szaflary. Miejsce to jest chętnie odwiedzane przez osoby pragnące odpocząć, jak i zaznać relaksu w wodach termalnych. Kompleks basenów został przygotowany z myślą zarówno o dzieciach, jak i dorosłych. Znajdują się tu 2 baseny zewnętrzne oraz 2 baseny wewnętrzne wyposażone w urządzenia do hydromasażu. Skorzystać można także z licznych zjeżdżalni. Powstało tu także Saunarium z czterema saunami do wyboru: suchą, ziołową, parową i na podczerwień.

Chochołowskie Termy – Dolina Chochołowska

Do dyspozycji gości jest 30 basenów, a woda ma w nich temperaturę od 32 do 36 stopni Celsjusza. Nawet w mroźne dni można będzie tu zaznać przyjemnego ciepła i się wygrzać. Atrakcją jest przeszklona sauna, z której można obserwować przepiękną panoramę na Tatry. Stworzona specjalnie dla gości oczekujących najwyższego relaksu strefa SPA ma do zaoferowania specjalistyczne kąpiele, masaże oraz zabiegi kosmetyczne.

Poznaj małopolskie hotele z najpiękniejszymi widokami

Heron Live Hotel - Sienna

Jest to hotel znajdujący się nad Jeziorem Rożnowskim. Obiekt jest luksusowy i ma 5 gwiazdek. Dzięki temu, że znajduje się bezpośrednio nad jeziorem, a w dodatku jest otoczony lasami, funduje gościom niezapomniane widoki. Niesamowitym przeżyciem będzie zobaczenie jeziora zimą. Podczas pobytu możecie zabawić się w klubie muzycznym Hangar, który może także pełnić funkcję kina lub teatru.

Hotel Aquarion – Zakopane

Nowoczesny styl hotelu z regionalnymi akcentami robi naprawdę duże wrażenie. Obiekt proponuje gościom przestronne wnętrza, a do dyspozycji jest SPA na najwyższym poziomie. Dodatkową atrakcją jest możliwość skorzystania z pełnej oferty największego Aquaparku w Zakopanem, w którym znajdują się zjeżdżalnie, jacuzzi, a także baseny termalne z tarasami widokowymi. Zabiegi SPA są mocną stroną tego obiektu.

Villa 11 Folk & Desing – Zakopane

Jeżeli chcesz zobaczyć, jak można w przecudny sposób połączyć nowoczesny styl z górską finezją, koniecznie musisz odwiedzić ten hotel. Dzięki lokalizacji oddalonej niewiele od ścisłego centrum miasta, pensjonat nie może narzekać na brak turystów. Atutem jest także panorama na szczyty górskie. Odpoczynek w najlepszym wydaniu może odbywać się tylko w tym miejscu.