Pomocy przy wyjazdach

Entries feed - Comments feed

Wednesday, January 22 2014

Motywacja

adventure-1835353_960_720.jpgWycieczki motywacyjne pełnią bardzo ważną rolę w budowaniu odpowiedniej atmosfery w firmie. Tego typu wyjazdy powodują, że zwiększa się integracja pracowników, dodatkowo pozwala im odpocząć i nabrać sił do wykonywania swoich obowiązków. Istotną kwestią jest odpowiednia organizacja takiej wycieczki. Idealnym miejscem wyjazdu motywacyjnego będzie Małopolska. Znajduje się tu wiele ośrodków, które doskonale sprawdzą się w tej roli.

Continue reading...

Monday, January 6 2014

Daj chwilę wytchnienia, swoim pracownikom.

Każdy z nas bywa czasem przemęczony pracą, rozdrażniony. Jedyne czego wtedy pragniemy, to oderwać się od pracy, odpocząć od niej. Wycieczki motywacyjne, to znakomite rozwiązanie, aby dać Twoim pracownikom chwile wytchnienia. Wspólny wyjazd najlepszych pracowników, bo przecież wyjazd ten jest nagrodą dla najlepszych, zacieśni więzi pomiędzy nimi, a przede wszystkim da możliwość odkryć nowych, ciekawych miejsca.

Continue reading...

Wednesday, January 1 2014

Wyjazdy

Czym są wycieczki motywacyjne? Są to wyjazdy dla pracowników, które mają ich integrować, bawić i jak sama nazwa wskazuje- motywować aby byli jeszcze lepszymi pracownikami niż do tej pory- aby byli bardziej kreatywni, odważni, skrupulatni i lojalni wobec pracodawcy. Aby wycieczki motywacyjne spełniały swoją rolę powinny być dla pracowników autentyczną przyjemnością i radością a nie służbowym obowiązkiem. Dlatego bardzo ważne jest aby były atrakcyjne. Nie powinny trwać zbyt długo i powinny być fundowane przez pracodawcę, tak aby pracownicy nie ponosili żadnych kosztów.

Continue reading...