Monday, January 26 2015

Dla kogo wycieczka motywacyjna?

chill-1839604_960_720.jpgW jaki sposób najlepiej wynagrodzić pracownika za całoroczny trud i zaangażowanie, z jakim oddaje się świetnym wynikom w swojej pracy? Są trzy drogi: awans, wynagrodzenie finansowe lub propozycja wyjazdu na wycieczki motywacyjne. Coraz częściej pracodawcy korzystają z incentive, czyli właśnie wyjazdu motywacyjnego. Można oczywiście wysłać zasłużonego pracownika do Grecji lub na Lazurowe Wybrzeże, jednak to nie zawsze mieści się w budżecie firmy.

Continue reading...

Monday, October 27 2014

Poznaj małopolskę z przewodnikiem

backpack-1839691_960_720.jpgOd pewnego czasu nagłówki gazet informują nas o tym, iż w Polsce rozpoczęła się era pracownika. Bezrobocie sukcesywnie od lat ulega obniżeniu a firmy mają coraz większy problem ze znalezieniem właściwej osoby do objęcia wakatu.__

Continue reading...

Monday, January 27 2014

Wycieczki

adventure-1840292_960_720.jpgMotywacja połączona z wycieczką? Czemu nie? Odkrywanie naszego pięknego kraju przy jednoczesnym poszukiwaniu nowych bodźców do działań, czyli wycieczki motywacyjne, to świetna propozycja dla amatorów lokalnej turystyki. Na pierwszy ogień niech pójdzie Małopolska, ze swym szlakiem Orlich Gniazd, pięknym Krakowem oraz licznymi miasteczkami z pozostałościami galicyjskimi. Obecność trenera mentalnego, który przy okazji zwiedzania przysporzy motywacji wszystkim, którzy nie potrafią zabrać się za realizowane projekty bądź nie mogą ich skończyć.

Continue reading...